Jednorazowy nocnik TRON

Nowe

towar dostępny

5,80 zł

Więcej informacji

Pierwszy na świecie prawdziwy nocnik jednorazowy

Mały i poręczny
(niewiele większy niż tabliczka czekolady)
Łatwe otwieranie i zamykanie
Superchłonna wkładka
Szczelny po zamknięciu
Jednorazowy i higieniczny
Wytrzymuje nacisk do 30kg


Zapomnij o stresie gdy dziecko ma ?potrzebę? poza domem !

TRON to komfort i brak stresu zarówno dla dziecka jak i przede wszystkim rodzica. Mając TRON przy sobie lub w samochodzie rodzic ma spokój i pewność, że w nagłej sytuacji jest przygotowany.
TRON

TRON jest idealny na place zabaw, plaże, baseny, parki i wszystkie inne miejsca publiczne gdzie toaleta jest zbyt daleko lub nie nadaje się do użytku, a dziecko nie czuje się komfortowo na samą myśl o szukaniu ?krzaczka?.

TRON jest idealny podczas podróży dowolnym środkiem transportu gdzie nie ma dostępu do toalety lub gdzie toaleta nie nadaje się do użytku (samochód, autobus, pociąg, samolot...)

TRON jest także świetnym zabezpieczeniem gdy nasze dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną. Superchłonna wkładka z łatwością wiąże wymiociny i zmniejsza przykre zapachy. Badania wskazują, że na chorobę lokomocyjną cierpi ponad 50% dzieci.

ZOBACZ JAK DZIAŁA TRON (VIDEO) ! http://www.youtube.com/watch?v=xEx_k1_EGog

Brak koniecznośći montażu. Harmonijkowa konstrukcja TRONu, praktycznie rzecz biorąc sprawia, że rozkłada się on automatycznie po wyjęciu z opakowania. Od użytkownika wymagane jest jedynie finalne dokończenie ruchu, który konstrukcja sama sugeruje. Zamknięcie użytego TRONu jest jeszcze prostsze i wymaga jedynie założenia będącej częścią zestawu gumki recepturki.

Wkładka GelMax wiąże ciecz i zamienia ją w gęsty żel, co sprawia, że z ?użytego? TRONu nic nie wycieknie, niezależnie od pozycji w jakiej go trzymamy. Wkładka pochłania nawet 0,5 l wody w mniej niż minutę. Sprawia to, że nawet ?użyty? TRON można w higieniczny i komfortowy sposób dostarczyć do najbliższego kosza. Nic nie cieknie, nic nie śmierdzi, a zawartość jest niewidoczna.
Testowana przezPolitechnikę Krakowską konstrukcja wytrzymuje nacisk do 30kg co sprawia, że na produkcie może bezpiecznie siedzieć niemal każde dziecko w wieku 1-6 lat.

Małe wymiary sprawiają, że TRON jest poręczny i łatwo go mieć pod ręką (w torebce, plecaku lub nawet kieszeni czy schowku samochodowym). Zajmuje mniej więcej tyle miejsca co tabliczka czekolady.
16 cm
3 cm
9 cm
30 Kg

Dlaczego TRON ?
Problem : Często zdarza się, że potrzeby fizjologiczne dziecka muszą zostać zaspokojne w niesprzyjającym miejscu lub czasie, a najbliższa toaleta jest zbyt daleko lub nie nadaje się do użytku. Wiąże się to ze stresem zarówno dziecka jak i rodzica. Podobne problemy pojawiają się też podczas podróży samochodem, gdzie nie zawsze można się zatrzymać lub gdy dziecku dokucza choroba lokomocyjna. Problemu nie rozwiązuje tzw. nocnik przenośny, który jest nieporęczny, a z pełnym nocnikiem ?po fakcie? nadal trzeba coś przecież zrobić. Także pieluchy nie są pomocne gdyż dziecko nie powinno z nich korzystać jeśli używa już nocnika lub toalety w domu. Pamiętać także trzeba, że wiele dzieci (zwłaszcza dziewczynek) odczuwa niechęć do załatwiania potrzeb na świeżym powietrzu czy w publicznych toaletach. Nie wspominając już o Toi-Toiach gdzie nawet dorosłe osoby wchodzą z obrzydzeniem i tylko w kryzysowych sytuacjach.

Rozwiązanie : Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie przy sobie nocnika przenośnego, który jest poręczny i mały, a przede wszystkim jednorazowy, aby po wykorzystaniu można było go złożyć i wyrzucić do najbliższego śmietnika.
Idealny rozwiązaniem i pierwszym na świecie naprawdę jednorazowym nocnikiem jest TRON. Można go z łatwością zabrać ze sobą, zamknąć po użyciu i wyrzucić do śmietnika. Unikalna konstrukcja zapewnia łatwość użycia oraz niespotykaną wytrzymałość. Dodatkowo TRON jest wykonany z biodegradowalnych materiałów co sprawia, że można go używać i wyrzucać do śmieci bez obaw o środowisko.
Dzięki TRONowi łatwiej też uczyć dziecko ?toaletowej samodzielności?, gdyż także poza domem korzysta z nocnika, a nie pieluch.

TRON to kompleksowe rozwiązanie w nagłej ?potrzebie? dziecka, a przede wszystkim zabezpieczenie na jej wypadek. Eliminuje on stres nie tylko podczas ?potrzeby?, ale także przed jej wystąpieniem. Dzięki temu zarówno dziecko jak i rodzic zyskują pewność siebie. Mogą skupić się na przyjemnym spędzaniu czasu poza domem bez obawy, że zabawę czy podróż zepsuje nagła fizjologiczna potrzeba.

Potencjalnymi klientami są osoby:
? posiadające dzieci w wieku 1-6 lat, szczególnie dziewczynki
? posiadające dzieci cierpiące na chorobę lokomocyjną lub wstręt do publicznych toalet
? spędzające czas z dziećmi na spacerach, w parkach, na placach zabaw, wystawach itp.
? robiące zakupy z dziećmi, na placach targowych, w małych sklepach i centrach handlowych
? podróżujące z dziećmi pociągami, tramwajami, autobusami, samochodami, samolotami zatrzymujące się na stacjach benzynowych lub dworcach kolejowych czy lotniskach
? przebywające z dziećmi na plaży nad rzekami i jeziorami
W Polsce jest obecnie prawie 2,5 miliona dzieci w wieku 1-6 lat oraz prawie 3 mln dzieci w wieku 1-15 lat, które cierpią na chorobę lokomocyjną.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Jednorazowy nocnik TRON

Jednorazowy nocnik TRON

Napisz opinię