Kaszka mleczno - orkiszowa Zobacz większe

Holle Kaszka mleczno - orkiszowa

Nowe

Ten produkt nie występuje już w magazynie

10,99 zł

Więcej informacji

Gotowa kaszka mleczna do przygotowania z wodą

Kaszka zawiera mąkę pełnoziarnistą orkiszową, mleko w proszku, dekstryny maltozowej, serwatki w proszku, olei roślinnych, węglanu wapnia,

Dla dzieci od 4 miesiąca życia


Zboża pełnoziarniste

Produkty zbożowe dla dzieci firmy Holle są wytwarzane z pełnego przemiału ziarna zbóż. Oznacza to, że używana jest nie tylko zmielona część ziarna, lecz też zarodek i wartościowe warstwy zewnętrzne. W ten sposób zostaną wykorzystane naturalne substancje zawarte w zbożu takie jak białko, węglowodany, tłuszcze jak też substancje mineralne i witaminy. Zachowane są także ważne substancje balastowe, wspierające trawienie.

Wysoka przyswajalność  lekkostrawność
W produktach zbożowych firmy Holle pełne ziarno zbożowe jest przerabiane w lekkostrawną i przychylną dzieciom formę. Skrobia ze zboża jest rozwarstwiona pod ochroną ciepła i wilgoci i tym samym lepiej wykorzystywana przez jeszcze dojrzewający organizm dziecka. Z pełnego przemiału ziarna zbóż powstają wysokogatunkowe, łatko rozpuszczalne płatki. Wraz z opisanymi w przepisach składnikami można szybko i łatwo stworzyć posiłki butelkowe i kaszki odpowiednie dla rozwoju Państwa dziecka.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Holle Kaszka mleczno - orkiszowa

Holle Kaszka mleczno - orkiszowa

Napisz opinię