Holle Kaszka mleczno - orkiszowa

11,50 zł
Brutto
Ilość
towar dostępny

Gotowa kaszka mleczna do przygotowania z wodą

Kaszka zawiera mąkę pełnoziarnistą orkiszową, mleko w proszku, dekstryny maltozowej, serwatki w proszku, olei roślinnych, węglanu wapnia,

Dla dzieci od 4 miesiąca życia


Zboża pełnoziarniste

Produkty zbożowe dla dzieci firmy Holle są wytwarzane z pełnego przemiału ziarna zbóż. Oznacza to, że używana jest nie tylko zmielona część ziarna, lecz też zarodek i wartościowe warstwy zewnętrzne. W ten sposób zostaną wykorzystane naturalne substancje zawarte w zbożu takie jak białko, węglowodany, tłuszcze jak też substancje mineralne i witaminy. Zachowane są także ważne substancje balastowe, wspierające trawienie.

Wysoka przyswajalność  lekkostrawność
W produktach zbożowych firmy Holle pełne ziarno zbożowe jest przerabiane w lekkostrawną i przychylną dzieciom formę. Skrobia ze zboża jest rozwarstwiona pod ochroną ciepła i wilgoci i tym samym lepiej wykorzystywana przez jeszcze dojrzewający organizm dziecka. Z pełnego przemiału ziarna zbóż powstają wysokogatunkowe, łatko rozpuszczalne płatki. Wraz z opisanymi w przepisach składnikami można szybko i łatwo stworzyć posiłki butelkowe i kaszki odpowiednie dla rozwoju Państwa dziecka.

7640104950134

Opis

Wiek
od 5 miesiąca
Gluten
Zawiera gluten
Mleko
Zawiera mleko

Zobacz także