Holle Kaszka pełnoziarnista musli

13,50 zł
Brutto
Ilość
towar dostępny

Bezmleczna kaszka zrobiona z mąki pszennej z pełnego przemiału (82%), płatków owsianych(7%)- rolnictwo ekologiczne*, Bio- owoców (10%) proszek bananowy, płatki jabłkowe, suszone maliny
z dodatkiem mąki ryżowej oraz witaminy B1.

zawiera gluten
bez dodatku cukru i mleka

masa netto 250 gram

od 6 miesiąca życiaDoskonała do przygotowania kaszki z dodatkiem mleka z proszku dla niemowląt,
jako dodatek do dań warzywnych lub bezmlecznych kaszek owocowo - zbożowych.

Zboża pełnoziarniste

Produkty zbożowe dla dzieci firmy Holle są wytwarzane z pełnego przemiału ziarna zbóż. Oznacza to, że używana jest nie tylko zmielona część ziarna, lecz też zarodek i wartościowe warstwy zewnętrzne. W ten sposób zostaną wykorzystane naturalne substancje zawarte w zbożu takie jak białko, węglowodany, tłuszcze jak też substancje mineralne i witaminy. Zachowane są także ważne substancje balastowe, wspierające trawienie.

Wysoka przyswajalność lekkostrawność
W produktach zbożowych firmy Holle pełne ziarno zbożowe jest przerabiane w lekkostrawną i przychylną dzieciom formę. Skrobia ze zboża jest rozwarstwiona pod ochroną ciepła i wilgoci i tym samym lepiej wykorzystywana przez jeszcze dojrzewający organizm dziecka. Z pełnego przemiału ziarna zbóż powstają wysokogatunkowe, łatko rozpuszczalne płatki. Wraz z opisanymi w przepisach składnikami można szybko i łatwo stworzyć posiłki butelkowe i kaszki odpowiednie dla rozwoju Państwa dziecka.

Producent: Holle baby food. Baselstrasse 11, CH 4125 Rihen /Szwajcaria.
Dystrybutor w Polsce: Victualia Saluber Ekologiczne Produkty Żywnościowe
*Certyfikacja w Polsce: Agro Bio - Test PL-EKO-07

Opis

Wiek
od 6 miesiąca
Gluten
Zawiera gluten
Mleko
Nie zawiera mleka

Zobacz także