Holle Kaszka owsiana

11,99 zł
Brutto
Ilość
towar dostępny

Bezmleczna kaszka zrobiona z mąki owsianej z pełnego przemiału ziarna
Skład: mąka owsiana z pełnego przemiału ziarna, witamina B1.


Produkt z pełnego ziarna - rolnictwo ekologiczne*.

zawiera gluten,
bez dodatku mleka, bez dodatku cukru.

masa 250 gram netto

od 5 miesiąca życia

Doskonała do przygotowania kaszki z dodatkiem mleka z proszku dla niemowląt, jako dodatek do dań warzywnych lub bezmlecznych kaszek owocowo - zbożowych.

Owsianka jest pełnowartościowym produktem idealnie nadającym się na pierwsze śniadanie. Niski indeks glikemiczny powoduje, iż jest stopniowo uwalniana, a następnie trawiona przez nasz organizm. Dzięki temu na długo pozostawia uczucie sytości. Węglowodany zawarte w owsiance dostarczają nam zastrzyk energii na cały dzień.

Dostarcza nam cenne witaminy: E, PP, B1, B6 oraz minerały takie jak magnez, czy selen. Jest bogata w łatwostrawne białko, skrobie oraz nienasycone kwasy tłuszczowe (najkorzystniejsze dla naszego organizmu), owies jest bogaty w błonnik. Jego działanie możemy przybliżyć do "szczotki" wymiatającej wszystkie szkodliwe produkty przemiany materii


Produkty zbożowe dla dzieci firmy Holle są wytwarzane z pełnego przemiału ziarna zbóż. Oznacza to, że używana jest nie tylko zmielona część ziarna, lecz też zarodek i wartościowe warstwy zewnętrzne. W ten sposób zostaną wykorzystane naturalne substancje zawarte w zbożu takie jak białko, węglowodany, tłuszcze jak też substancje mineralne i witaminy. Zachowane są także ważne substancje balastowe, wspierające trawienie.

Wysoka przyswajalność, lekkostrawność
W produktach zbożowych firmy Holle pełne ziarno zbożowe jest przerabiane w lekkostrawną i przychylną dzieciom formę. Skrobia ze zboża jest rozwarstwiona pod ochroną ciepła i wilgoci i tym samym lepiej wykorzystywana przez jeszcze dojrzewający organizm dziecka. Z pełnego przemiału ziarna zbóż powstają wysokogatunkowe, łatko rozpuszczalne płatki. Wraz z opisanymi w przepisach składnikami można szybko i łatwo stworzyć posiłki butelkowe i kaszki odpowiednie dla rozwoju Państwa dziecka.

Producent: Holle baby food. Baselstrasse 11, CH 4125 Rihen /Szwajcaria.
Dystrybutor w Polsce: Victualia Saluber Ekologiczne Produkty Żywnościowe
*Certyfikacja w Polsce: Agro Bio - Test PL-EKO-07

Opis

Wiek
od 5 miesiąca
Gluten
Zawiera gluten
Mleko
Nie zawiera mleka

Zobacz także