Holle Kaszka orkiszowa

11,99 zł
Brutto
Ilość
towar dostępny

Bezmleczna kaszka zrobiona z mąki razowej Demeter z pełnego przemiału ziarna
Skład: mąka razowa Demeter z pełnego przemiału ziarna, witamina B1.


Produkt z pełnego ziarna - rolnictwo ekologiczne*.

Zawiera glutenu,
Bez dodatku mleka, bez dodatku cukru.

masa 250 gram netto

od 5 miesiąca życia


Doskonała do przygotowania kaszki z dodatkiem mleka z proszku dla niemowląt, jako dodatek do dań warzywnych lub bezmlecznych kaszek owocowo - zbożowych.

Orkisz to wartościowe zboże o łagodnym, przyjemnym smaku.
Niezwykle delikatny i lekkostrawny.

Obfituje w duże ilości niezbędnych składników odżywczych: białek, błonnika, nienasyconych kwasów tłuszczowych, węglowodanów, witamin i biopierwiastków. Posiada wiele właściwości zdrowotnych: dostarcza sił witalnych, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia krążenie, dobrze wpływa na serce, przydaje się w leczeniu anemii

Zboża pełnoziarniste

Produkty zbożowe dla dzieci firmy Holle są wytwarzane z pełnego przemiału ziarna zbóż. Oznacza to, że używana jest nie tylko zmielona część ziarna, lecz też zarodek i wartościowe warstwy zewnętrzne. W ten sposób zostaną wykorzystane naturalne substancje zawarte w zbożu takie jak białko, węglowodany, tłuszcze jak też substancje mineralne i witaminy. Zachowane są także ważne substancje balastowe, wspierające trawienie.

Wysoka przyswajalność, lekkostrawność
W produktach zbożowych firmy Holle pełne ziarno zbożowe jest przerabiane w lekkostrawną i przychylną dzieciom formę. Skrobia ze zboża jest rozwarstwiona pod ochroną ciepła i wilgoci i tym samym lepiej wykorzystywana przez jeszcze dojrzewający organizm dziecka. Z pełnego przemiału ziarna zbóż powstają wysokogatunkowe, łatko rozpuszczalne płatki. Wraz z opisanymi w przepisach składnikami można szybko i łatwo stworzyć posiłki butelkowe i kaszki odpowiednie dla rozwoju Państwa dziecka.


Producent: Holle baby food. Baselstrasse 11, CH 4125 Rihen /Szwajcaria.
Dystrybutor w Polsce: Victualia Saluber Ekologiczne Produkty Żywnościowe
*Certyfikacja w Polsce: Agro Bio - Test PL-EKO-07

Opis

Wiek
od 5 miesiąca
Gluten
Zawiera gluten
Mleko
Nie zawiera mleka

Zobacz także