Sposoby płatności i dostawa

Obowiązują poniższe warunki:

Warunki dostawy

Dostawa towaru odbywa się tylko na terenie Polski.

(z podatkiem) Koszty dostawy

Dostawa towaru jest darmowa przy zakupie powyżej 250 zł i obejmuje przesyłkę z odbiorem w punkcie pocztowym. Chyba że warunki promocji stanowią inaczej.

Termin dostawy

Jeżeli w opisie produktu nie podano inaczej, termin wysyłki towarów na terenie Polski wynosi od 3 do 4 dni robocze od zawarcia umowy (przy płatności z góry od dnia zaksiegowania u nas płatności). Proszę pamiętać, że w niedziele i dni świąteczne towary nie są dostarczane, sklep różnież jest nieczynny. Jeżeli zamówili Pastwo towary z różnymi terminami dostawy, wysyłamy je w ramach jednej wysyłki, jeżeli nie umówiliśmy się z Państwem wyraźnie na inne rozwiązanie. Termin dostawy towarów odpowiada w tym wypadku terminowi dostawy towaru, dla którego przewidziany jest najdłuższy termin.

W przypadku osobistego odbioru towaru poinformujemy Pastwa za pomocą wiadomości email o przygotowaniu towaru i możliwości jego odbioru. W tym przypadku nie będą naliczane koszty dostawy. W przypadku osobistego odbioru możliwa jest tylko płatność za pomocą przelewu lub Przelewu24. 

Warunki płatności

Dostępne sposoby płatności:

  • Płatność z góry przelewem

  • Przelewy24

Nasze konto bankowe:

93 1140 2004 0000 3702 7055 1328